אודותינו

הסיפור שלנו

חברת צפניה עגורנים הוקמה בכדי לתת מענה מקצועי לענף הבניה בארץ, כיום הפרוייקטים נהיו מורכבים ודורשים מענה מקצועי של כלים ושירותים הכוללים בתוכם את תחום העגורנים, ידוע שבענף הבניה המענה הישיר והתמיכה הרציפה הם דבר חשוב מאוד לכל קבלן, אנו בחברה מייחסים חשיבות עליונה לזימינות ולמענה מקצועי בכדי להמשיך את רצף העבודה ללא עיכובים מיותרים. החברה שלנו מתמחה בכל סוגי העגורנים ויודעת לספק שירות מקיף בתחום כולל שירותי התקנת עגורנים, השכרת עגורנים, חלקי חילוף לעגורנים , ציוד לתאורה ועוד. המטרה שלנו היא לתת מקסימיום שירות ומקצועיות, תוך כדי זמינות מלאה, תוכלו להתיעץ איתנו ונשמח לתת לכם שירות, אמינות ומקצועיות אצלנו הם במקום הראשון.

תמיכה

עבודה רציפה

דיוק

מקצועיות

החזון שלנו

 

החזון שלנו הוא לתת מענה לכל ענף הבניה, אנו רוצים לקבוע את הרף בכל מה שקשור לשירותיות ועבודה שוטפת ומקצועית זה החזון שלנו ואנו נגשים אותו, אצלנו תוכלו לקבל עזרה מלאה בכל תחום העגורנים.

כלים מקצועיים

אנו עובדים עם העגורנים המתקדמים בשוק, ומשתמשים בטכנולוגיות החדשות שיש כיום לשוק להציע , המעלה של עגורנים חדשים היא עבודה רציפה עם פחות תקלות ואפשרות תכנון טובה שמביאה לתוצאות שאתם רוצים בחלק קטן מהזמן!

מייסדים

גיל צפניה

גיל צפניה

מנכ"ל

כאן תוכל למלאות פרטים וניצור איתך קשר!

תוכל לשלוח לנו הודעה ישירות לווצאפ

נתניה
ימים א’ עד ה’ 
19:00 – 8:00

גלילה למעלה